Menu
Tvoj košík

DOPRAVA ZDARMA nad 99 EUR.

Ručné postrekovače

Výrobca: STIHL Stav skladu: skladom
Ergonomický, ľahko ovládateľný ručný postrekovač pre aplikáciu kvapalných postrekov na ochranu rastlín, ľahké a účinné čerpadlo pre príjemnú prácu, vybavený dutou kónickou tryskou...
21,90€
Bez DPH:18,25€
Výrobca: STIHL Stav skladu: skladom
Veľmi odolný, dokonca aj pri použivaní agresívnych látok. Ergonomický, ľahko ovládateľný ručný postrekovač pre aplikáciu kvapalných postrekov na ochranu rastlín, ľahké a účinné čerpadlo pre príjemnú prácu, vybavený dutou kónickou tryskou. Maximálny tlak 3 bary Navyše oproti SG 11 špeciálne FPM tesne..
29,90€
Bez DPH:24,92€
Výrobca: STIHL Stav skladu: skladom
Ručný postrekovač, zvlášť vhodný pre použitie na balkóne a zahrádke pri dome. Komfortná preprava vďaka ramennému popruhu. Dodávaný s tryskou s rozstrekom v tvare dutého kužeľa...
46,90€
Bez DPH:39,08€
Výrobca: STIHL Stav skladu: skladom
Novinkou v našom sortimente je nový manuálny postrekovač STIHL SG 31, ktorý dopĺňa sortiment ručných postrekovačov a umiestňuje sa medzi SG 10 a SG 20. Manuálny postrekovač s nádobou na 5 litrov postreku pre ochranu rastlín, ničenie buriny a boj so škodcami. Vhodný najmä pre užívateľov s väčšou záhr..
59,90€
Bez DPH:49,92€
Postrekovač STIHL SG 71
DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: STIHL Stav skladu: skladom
Ručný postrekovač pre profesionálne použitie. Veľmi jednoduchá obsluha, rameno pumpy s možnosťou umiestnenia vpravo aj vľavo. Ergonomická robustná konštrukcia pre dlhú životnosť, extra pohodlné nosenie vďaka tvarovanej zadnej stene a vysoko kvalitným popruhom. Manometer ukazujúci tlak v postrekovači..
149,00€
Bez DPH:124,17€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)