Menu
Tvoj košík

OBMEDZENÁ AKCIA: registračná zľava 5% na každú objednávku nad 99€ (neplatí pre značku STIHL) + doprava ZDARMA

Blog RSS Feed

14 Jun Tipy pre tvarovanie živých plotov
0 323
Buďte v záhrade kreatívniPre tzv. „Topiaries“, teda presne tvarované rastliny sa najlepšie hodí husto rastúce dreviny, ako je Krušpán alebo Tis. Silné konáre, ktorý sa stále jemnejšie rozvetvujú, pritom tvoria hlavnú ťažisko požadovaného tvaru. Aby konáre dostali správny smer pre získanie požadovaného tvaru, zafixujte ohybné vetvy drôtom.Geometrick..
14 Jun Tipy odborníkov pre starostlivosť o trávnik
0 53
Trávnik musí veľa vydržať a zároveň by mal aj dobre vyyerať – všetko je otázkou správnej starostlivost. Odborník na trávníky, Walter Schwab, pestuje v bavorskom Waidhofenu profesionálne už mnoho rokov špeciálne trávníky. Také, aké ich poznáte z okolia veľkých nákupných stredísk aj také, ktoré poznáte z futbalových trávnikov. Zo svojej dlhoročnej pr..
10 Aug Štartovanie motorovej píly
0 676
Krok 1 z 15: Skôr ako naštartujete motorovú pílu, aktivujte brzdu reťaze. K tomu potlačte brzdu reťaze smerom dopredu (viď obrázok). Krok 2 z 15: Pred štartováním Vašej motorovej píly vždy odstránte ochranný kryt lišty. Krok 3 z 15: Ak je Vaša motorová píla vybavená dekompresným ventilom, stlačte ho prosím. Tým se uľahčí naštartovani..
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)